Amerikan Şarkıcı Christina Perri Kimdir?

Ocak 30, 2018

so you think you can dance adlı yarışmada yıldızı parlayan Christina Perri güzelliği ve sesiyle izleyenleri kendisine hayran bıraktı. Dünyada pek çok türevi olmasına ragmen güzel şarkıcı içten söylemesiyle benzerlerinden kendini ayırdı. Jar of hearts aslı şarkısıyla ünlenmiştir. Sarkıyı bir dinleyen tekrar tekrar dinlemiş bırakamamıştır. Peki kim bu güzel ve ünlü sarkıcı, nerede yaşıyor, burcu ne, sevgilisi var mı hepsi merak konusu oldu.

christinaperrii

Christina Perri Kimdir?

1986 doğumlu güzel sarkıcı Philadelphia Pennsylvania, United States’de doğmuştur. Babasının adı Dante Perri ve annesinin adı Mary Perri dir. Aslan burcu olan güzel 31 yaşındadır. Su an New York United States’ de yașamaktadır. Steve Kazee ile 2014 den beri bir ilişkisi var. 1. 66 boyunda ve 55 kilosa sahip güzel şarkıcının göz rengi kahverengidir.

Christina Perri ilk albümü icin söylediği başlık kalbinin bugün nasıl hissettiğini yansıttı ve sôzlere su sekilde getirdi “Albüme b bütün olarak baktım ve ön plana çıkan iki temayı gördüm sevgi ve güç. Kendisinin gerçekten başlığı taşıdığını gördüm. Başka şeyler hakkında yazmayı da denedim Fakat benden çıkan şey buydu”
15 yasından bu zamana şarkı yazan Perri tum sarkıları kendisini vererek yazdıgı şarkılar oldugunu dile getiriyor. Sarkılarını yazarken bașkalarının duymasını istediklerini seçtiğini daha az yalnız ve daha az kırık insanlar düşledigini ifade etti.

Ünlü şarkı yazarı lovestrong’un umut verici tonunu , kalp ve zihin arasındaki kavganın hikayesi ortaya çıktığında akustik gitara dayandıran bir ton ile ayarlar. Kalbin sevilmek istedigini ancak düsüncenizin o kişiyle birlikte olmamanız gerektiğini söylüyor. İşte şarkı bu mücadeleyle ilgili oluyor ve sonunda sevginin kazanmasına izin veriyor.

Albüm duygusal olarak kayıt stüdyosunda yüzde yüzü yakalayacak bir zorlu 33 gün gerçekleştirmiştir. Bu zorlu 33 güne değdi çünkü ortaya gerçek duygular, cedur, dürüst, şiirsel, umutlu bir eser cıkmıştı.

Jar of hearts söylendiği andan itibaren üc hafta içinde 200.000 indirildi. Bu kadarını beklemeyen sanatçı “bütün bunlar gerçekleşirken zorlukla uyudum çünkü sadece bir rüya gibi korkuyordum. Uyandığımda hiçbiri gerçek olmazdı. “diyerek duygularını dile getirdi.

Albümleri

The Oceon Way Sessions 2010Lovestrong 2011
Head or heart 2014

Yorum Yapılmamış

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir