Survivor 2018 Ünlüler Kadrosu Kimler?

Şubat 9, 2018

Survivor  2018 kadrosunun ünlüleri önceki survivor sezonundan tanıdığımız birbirinden güçlü rakipler bir araya geliyor. Her birinin gücü birbirinden iddialı. Peki bu seneki survivor  2018 kadrosunda kimler var.

survivor

Survivor 2018 Kadrosu

Merve Aydın Kimdir?

İsimlerden biri Merve Aydın oldu. Daha öncesinde de katılan ve hırslı mücadelesi ile hafızalardan silinmeyen dikkatleri üzerine çeken bu senenin de iddialı isimlerinden biri oldu. Survivor sevenlerin heyecanla beklediği bu sezonda isimlerden biri olan Merve Aydın 17 Mart 1990 İstanbul doğumludur. Özel Doğa Anadolu Lisesi’nden mezun oldu.  2008 yılında Dünya Gençler Atletizm Şampiyonasında 800 metre yarışında üçüncü gelerek gümüş madalya kazandı. Yine 2011 yılında Çek Cumhuriyetinde yapılan Avrupa Atletizim Şampiyonasında 800 metre koşu yaparak gümüş madalya almıştır. Yine Dünya Üniversitesinde 2011 yılında düzenlenen Yaz Oyunlarında 3. lük elde etmiştir.

Ümit Karan Kimdir?

Futbolculuk kariyeri ile pek insanın sevgisini kazanan futbolcu Ümit Karan Survivor’da öncesinde de iz bırakan isimlerden biri oldu. Katıldığı sezonda iddialı isimlerden biri olan ünlü futbolcu da bu sezonda iddialı isimlerden biridir. 2001 yılında Galatasaray’a transfer oldu. 2004-2005 sezonunda ise Büyükşehir Belediye Ankaraspor ile anlaştı. 16 kez Türkiye A millî takımına çağrılan Ümit Karan, başarılarında 10 tane maçta oynamış bu maçlarda da 3 tane gol atmıştır. Ümit Karan Survivor Ünlüler-Gönüllüler 2013 yarışmasında ünlüler takımında yarışmaya katılmış ve 3. olmuştur.

Murat Ceylan Kimdir?

İddialı isimlerden biri de Murat Ceylan oldu. Survivor 2013’e damgasını vuran gönüllü kadrosundaki unutulmaz yarışmacılardan biridir. 15 Mayıs 1989 İstanbul doğumlu olan Murat küçük yaşlarda müzik ile ilgilenmeye başlamıştır. Bu ilgisi üzerinde de  8 yıl boyunda İstanbul Devlet Konservatuarında  müzik dersleri almıştır. Survivor Murat Ceylan İstanbul Bilgi Üniversitesi reklamcılık bölümü 3. Sınıfta lisans eğitimine devam etmektedir. Müzikten başka birçok spor dalıyla da yakından ilgilenen Murat Ceylan 7 yıldır profesyonel olarak fitness ile uğraşmaktadır.

Nagihan Kardere Kimdir?

Zorlu mücadelede yer alacak olan Survivor tarihine damga vurmuş isimlerden biri olarak Survivor tarihinde kayıtlıdır. Kadınlar arasında yarışmalarda en iyi istatistiğe sahip olan yarışmacı bu sene de mücadele edecek. 1984 yılında doğan milli atletimiz Fenerbahçe de yetişti. 2003 tarihinde düzenlenen Balkan Gençler Atletizm Şampiyonası’nda 400 metre de altın madalya almaya hak kazandı. 2011 yılında Çin’de düzenlenen Dünya Üniversitesi Yaz oyunlarında gümüş madalya kazanan Türk milli takımına adını yazdırdı. Sporcu kimliği yarışmada rakiplerini zorlamış büyük bir iz bırakmıştır. 2018 de rakiplerini zorlayacağı düşünülüyor.

Sahra Işık Kimdir?

Merakla beklenen isimlerden biri de Sahra Işık oldu. Hırsı ve mücadelesi ile akıllarda kalan yarışmacı 2018’de de şampiyonluk için mücadele edecek. 1991 yılında dünyaya geldi. Voleybolcu kimliği ile takipçileri tarafından takip edilen Sahra bunun yanı sıra modellik de yaptı. Best Of Model dünya güzellik yarışmasında ülkemizi temsil etti.

Turabi Çamkıran Kimdir?

İki kez bu yarışmaya katılan ve iki kez de şampiyonluğa sahip olan kadronun diğer ismi Turabi. Sevenleri tarafından sevindirici bir haber olan Turabi nin 2018 de yer alması rakiplerin güçlü kişiler olduğunu da gösteriyor. 1986 yılında doğdu. Savunma sporları ile ilgilendi. Hayatının bir parçası haline getirdi. İlk olarak Benimle Dans Eder misin? Yarışmasında tanınan Turabi Survivor mücadelesinde şampiyonlukla son noktayı koydu. 2018 yarışmasına katılarak da turbo bir şampiyonluk yapmaya hedefliyor.

Damla Can Kimdir?

Daha önceki yarışmalarda mücadele etmiş isimlerden biridir. Öncesinde gönüllüler takımında yer alan Damla 1990 doğumludur. Özel bir spor salonunda eğitici olarak çalışan Damla Can step, fitness dersleri veriyor.

Hakan Hatipoğlu Kimdir?

Survivor a daha öncesinde de katılan ama daha öncesinde Varmısın Yok musun yarışmasında tanıdığımız bir yarışmacıdır. 28 Kasım 1979’da Çanakkale’de doğdu. Milli sporcu, yarışmacı, oyuncu ve sunucudur. Işık Üniversitesi İşletme bölümü mezunu Marmara Üniversitesi Yüksek Lisans İşletme bölümü mezunudur. Gizem Akın ile evlidir.

Hilmi Cem  İntepe Kimdir?

İddialı isimlerden biri olarak gelen yarışmacılardan biri de Hilmi Cem dir. Daha öncesinde katıldığı yarışma ile hafızalardan silinmeyen Hilmi Cem mücadele için yeniden kadroda. 19 Mayıs 1992 yılında Muğla da doğdu. 15 yaşında kendi kendine dans etmeye başlayan Hilmi Cem bu alanda kendini geliştirdi. Türkiye’de salsa da şampiyonluklar kazandı.

Adem Kılıçlı Kimdir?

Öncesinde rakiplerini zorlayan hırsıyla ve sporcu kimliği ile dikkat çeken isimlerden biri oldu. 5 Mart 1986 da Ağrı da dünyaya geldi.Kariyer hayatı boyunca göstermiş olduğu başarılarla pek çok madalya kazandı. 2004 yılında Dünya Boks Şampiyonası’nda Türkiye adına yarıştığı gümüş madalya kazandı.  2011 yılında Ankara’da gerçekleştirilen Büyükler Avrupa Şampiyonası’na da katılan başarılı boksör buradan da gümüş madalya aldı.

Nihat Doğan Kimdir?

Önceki katıldığı kadroda da sevilen yarışmacılardan olan Nihat Doğan bu seneki kadroda da yer aldı. 13 Şubat 1976 yılında doğdu. 1994’te Kırdın Kalbimi adlı albümü ile müzik kariyeri başladı. Bu senenin iddialı isimlerinden biri oldu.

Sema Aydemir Kimdir?

En iyi kadın yarışmacılardan olan Sema Aydemir bu seneki kadro da da yer alıyor. 17 Ağustos 1985’te Bursa’da doğdu. 400 mt engelli yarışları ile tanınan Aydemir heptatlon branşında da iddialı isimlerden oldu. 2018 e damgasını vuran iddialı isimlerden biri olacak.

Survivor videolarını izlemek için tıklayınız. 

Yorum Yapılmamış

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir