Ünlü Astrolog Anıl Can Kimdir, Nerelidir?

Şubat 15, 2018

 

Çok öncelerde ünlüler dünyasında yapılan yorumlar bir bir çıkan ünlü astrolog tüm dikkatleri üzerine çekti. 2016 yılında yorumladıkları gündeme o zaman bomba gibi düştü etkisini de sürdürmeye devam etti. Ünlü astrologun tüm dünyada ve ülkede yaşanacak olaylar ile ilgili yorumları gündeme bomba gibi düştü ve yorumları dikkat almaya başladı. Burçların etkileri ve olası durumlardan söz eden astrolog kendisini dinleyen herkesi özellikle de ünlüler dünyasını etki altında bıraktı.  Peki kim bu ünlü astrolog olan Anıl Can , nereli, kaç boyunda, kilosu ne kadar?

Anıl Can Kimdir?

anilcann

15 Mayıs 1990 doğumlu olan Anıl Can Bilgi Üniversitesi İletişim Fakültesi son sınıfta öğrenci. National Council of Psychotherapy psikoloji bitirdi. 14 yaşlarında bilinçaltının gücünü ve insanların hayatını nerede ve hangi zaman aralığında etkilemeye başladıkları ilgisini çekmiş ve bu alanı ve etkilerini incelmeye başlamıştır.  Anıl Can küçük yaşlardan bu yana metafizik, parapsikoloji, Havvas ilimleri ve astroloji üzerinde yoğunlaşmıştır. Yeterli incelemye Türikye’de sahip olamadığı için 17 yaşında İngiltere’ye Parapsikoloji ve Astroloji eğitimi almaya gitmiştir. College of Psychic studies’de eğitimini tamamlamıştır.

Eğitimini tamamlamanın ardından 6 aylık sürede bu okulda eğitim vermiştir. Livcon’da advanced certified NLP Master, Hipnoz ve Quantum eğitimlerini tammalamıştır. İngilere’de çeşitli şirketlere ve kurumlara danışmanlık yaptı. Sonrasında ülkesine Türkiye’ye geri döndü. Türkiye’de iş adamları ile çalışmalarını sürdürüyor.  Kundalini Reiki Master Teacher’ı olan Anıl Can Eğitimini Danimarka’da Ole Gabrielsen’le tammalamış ve Türkiye’de eğitim vermektedir. Pek çok program kanalına davet edilmiş ve Habertürk, Tatlıses, TNT, Star Tv’de program yapmıştır.

Duyguların Enerjisi kitabının yazarı olan Anıl Can üç kitaptan oluşan ilk eseri 2 ay boyunca en satanlar listesinde yer aldı. Bir çok ulusal yayın yaptı Deniz Akkaya ile Beyaz Tv’de, Tv8’de Aramızda Kalmasın programına her hafta konuk olarak katılıyor. Şimidilerde ise Kanal d ekranlarında her Cuma saat 11:00 da canlı yayın yapıyor. Canlı yayından kendisine sorulan soruları yayınlıyor.

 

Ünlü astrologun İletişim Adresleri

Ünlü astrolog Anıl Can’a ulaşmak isteyenlere facebook hesabı üzerinden iletişim kurabilirler.

Anıl Can’ın Facebook Hesabı: https://www.facebook.com/canastroloji/

Anıl Can’ın Twitter Hesabı:  https://twitter.com/cananl

 

 

 

Yorum Yapılmamış

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir