Ünlü Fenomen, Youtuber Bilal Hancı Kimdir?

Ocak 27, 2018

Kafalar kadrosundan biri olan herkesin beğenisini toplayan Bilal Hancı ’nın hayatına herkes merak ediyor. Kimdir, nerelidir, kaç yaşındadır, sevgilisi var mıdır, göz rengi nedir gibi sorular hayranları tarafından cevap aranan sorular arasındadır.

bilalhancii

Bilal Hancı Kimdir?

Bilal Hancı 8 Eylül 1989 yılında Trabzon’da doğmuştur. 1.77 boyunda 76 kilodur. Kahverengi gözlere sahip olan Hancı Başak burcudur. Babası genç yaşta ölmüştür. Bu durumda Hancı’nın annesi düşkünlüğüne sebep olmuştur. Bu durumu annesi ile çekilen videolar daha da görebilirsiniz. Bir süre sonra iş için İstanbul’a göç etmiştir. İstanbul Üniversitesi işletmeden mezun olmuştur. Üniversiteden mezun olduktan sonra youtuber Bilal Hancı ilk zamanlarda vine yayıncısıydı. Kendisi izleyen kişi sayısı gun geçtikçe artırarak vine karakterini yaşatıyordu. Aynı zamanda kardeşinin nişanında Gelin Havası adı şarkıyı söyleyerek herkesi etkilemiştir. Sesi oldukça iyi olan Bilal Hancı Geçtiğimiz günlerde “Ağlama Beni Ana” adında bir şarkıyı seslendirmiştir. Youtube da yayınlanan sarkıları ile hayranlarının gönüllerine taht kurdu.

Tabzonspor Hayranı Youtuber

Youtube videolarında da sık sık Trabzonspor a gönderme yapan ünlü fenomen koyu bir trabzonspor taraftarıdır.

Yayınladığı videolar ve canlı yayınlar ile Türkiye’nin tanınan fenomenleri arasında yer alan Bilal Hancı aynı zamanda Atakan Özyurt ve Fatih Yasin ile birlikte videolar paylaştıkları Kafalar kanalının da kurucusu durumundadır.
Kafalar adıyla Fatih Yasin ve Atakan Özyurt’la beraber paylaştığı videolarla herkesin dikkatini çekmiş, beğenisini toplamışlar, sosyal medyada şöhreti kazanmıştır. Sadece kurdukları gruba iş olarak da bakmayan bu üçlü arkadaslık ilişkileride kuvvetli olduğunu gösteriyor. Kafalar grubu olarak kendilerini şu kelimelerle tanıtıyorlar; ‘Biz üç kişiydik: Bilal Hancı, Atakan Özyurt, Fatih Yasin. Bir gün bir araya gelerek kafaları kurmaya karar verdiler. Kurduk kurduk da neden kurdukları kendilerine de soru oldu. Kurma sebepleri de herkesi eğlenmesi kimsenin hazana uğramaması amacını edindiler.

Kafalar Sinema Filminde

Ünlü fenomen ve ekibi başarıyī yakaladıktan sonra televizyon programlarında sık sık görünmeye başladılar. Başarılarına bir başarı daha katacak olan kafalar Mart 2018 de sinema filminin çekimlerine bașlayacağını söylediler. Simdi de hayranları onların sinema filmini heyecanla bekliyorlar.

Yorum Yapılmamış

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir