Ünlü Genc Şarkıcı Alper Erözer Kimdir?

Şubat 5, 2018

Aleyna Tilki ye rakip geliyor sloganları ile gündeme bomba gibi oturan Alper Erözer kimdir sorularına cevap aranıyor. Kaç tane şarkısı var bu şarkıları nasıl? İngilizce şarkısının yanında Türkçe şarkıları da olan albümü bomba gibi düştü. Toplamda 8 tane şarkıya sahip olan Alper’in şarkılarını milyonların takip ettiği ve sevdiği Aranjör besteci Suat Aydoğan keşfetti. Genç yeteneğin keşfedilen şarkısı I think You Love Me oldu. Şarkı youtube da bir milyondan fazla izlendi. Bu durumun benzerinin yaşandığı söylentileri de gündeme geldi. Aleyna Tilki de 14 yaşında Yetenek Sizsiniz de keşfedilmişti. Alper Erözer’in de neden böyle parlamasın sözleri kulaklarda çınlamaya başladı. Peki bu genç yetenek kim, kac yaşında, nereli, nerede yaşıyor?
alperozerr

Justin Bieber Lakaplı Alper Erözer Kimdir?

9 Temmuz 2004 doğumlu 14 yaşında olan genc yetenek pek cok dizide oynamıştır. Nereli ve nerede yaşadığı bilgilere tam olarak bilinmese de sosyal medya bilgilerine göre İzmir de yaşadığı gösterilmektedir. Yengec burcu olan genç yetenek aynı zamanda com duygusal bir kişiliğe de sahip.

Alper müzik piyasasına girmeden Ülker, Mutluluk reklamı ve suryapı inşaat gibi televizyon reklamlarında oynadı. Bir dönem de Fox Tv de oynayan yapımcılığını No 9 yapımın üstlendigi yönetmenliğini Canan Evcimen ve Göksel Aydın’ın sürdürdüğü Komşular adlı dizide rol almıştır. Bu dizide ilk dizi oyunculuğu deneyimini yaşamıştır. Dizide Güçlü Keser karakterini canlandırmıştır.
Oyunculuk kariyerine rağmen genç yaşında müzik ile de iç içe sebep olmasından 2018 yılında çok daha yeni Hey world isimli cd müzik albümü tum müzik mağazalarında ve dijital platformlarda satışa sunuldu. Cıkardığı albümünde toplamda 9 șarkı bulunmaktadır. 6 sı ingilizce 2 si türkçe ve 1 türkce club mix dir. 4 ingilizce şarkısının sözlerini babası Cenk Erözer ile birlikte yazmıştır. Kendisinin sözlerini yazdığı sarkısı da bulunmaktadır elbette. Kendisinin sözlerini yazdıgı tekli şarkı I think you love me now ile ciddi bir hayran kitlesine ulaşmıştır ve başarıyı yakalamıştır.

Türkiye’nin Justin Bieber’ı

Öte yandan Alper Erözer için sosyal medyada Türkiye’nin Justin Bieber’ı yakıştırmaları da yapılıyor. Justin Bieber da ünlü olduğunda 13 yaşındaydı. 2007’nin sonlarında, 13 yaşındayken, Justin Bieber bir yerel şarkı yarışması için Ne-Yo’nun “So Sick” şarkısını söyledi ve ikinci geldi. Bu benzetmeyle ile Alper Erözer in de aynı kaderi yaşayabileceğini akla getiriyor.

Alper erözer in şarkısını dinlemek için tıklayınız. 

2 Yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir